Titles you rated
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0