Titles you rated
The LobsterRated ★ 3.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.0
VenomRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 1.0
Bathory: Countess of BloodRated ★ 1.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 1.5
Bloody TieRated ★ 1.5
A Bug's LifeRated ★ 1.5
Last HolidayRated ★ 1.5
The Wizard of OzRated ★ 2.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 2.0
The DiscoveryRated ★ 1.5
Sister ActRated ★ 1.5
Despicable Me 2Rated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 2.0
NosferatuRated ★ 1.5
Cold EyesRated ★ 1.0