Movies
Ratings
92
Su-ki-daRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
A FamilyRated ★ 3.0
Sisters on the RoadRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0- Fireflies in the GardenRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Kite RunnerRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Meet the ParentsRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0