Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
WadjdaRated ★ 4.0
What IfRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5