Movies
Ratings
334
The CaveRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 4.5
Miracles from HeavenRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.5
The Water HorseRated ★ 4.5
The GiftRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.5
Prisoners of the SunRated ★ 4.0
Big Fish & BegoniaRated ★ 3.5
GoosebumpsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5