Movies
Ratings
370
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
CarolRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5