Movies
Ratings
222
The Big SwindleRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0