Titles you rated
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 2.5
NineRated ★ 2.0
Draft DayRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
CloserRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.5