Movies
Ratings
214
WALL-ERated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
InsaneRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 2.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0