Movies
Ratings
50
If OnlyRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0