Movies
Ratings
781
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
Black SummerRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Three Identical StrangersRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5