Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 3.5
John Mulaney & The Sack Lunch BunchRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
This Changes EverythingRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 1.5
EncantoRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Baseball GirlRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.0