Movies
Ratings
66
A Beautiful MindRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
New Police StoryRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0