Movies
Ratings
121
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 5.0