Movies
Ratings
122
RayRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
RadioRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
FlashdanceRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.0