Movies
Ratings
30
A Simple FavorRated ★ 1.5
Lady MacbethRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0