Titles you rated
Yes ManRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
The Kings of SummerRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0