Titles you rated
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0