Titles you rated
The TerminatorRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 2.0
QuickRated ★ 4.0
KimjongiliaRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 2.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0