Titles you rated
OldboyRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
AlliedRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0