Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 1.5
HopeRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5