Movies
Ratings
106
RiddickRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0