Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Rebel RidgeRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
NonnasRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 2.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Molly's GameRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0