Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 1.5
Deja VuRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 1.0
SignsRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 1.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 0.5
The WhistleblowerRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.0
QuickRated ★ 0.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
Escape PlanRated ★ 2.0
The WalkRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
OldboyRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0