Titles you rated
The Turin HorseRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Murder in the FirstRated ★ 4.0
The Deer HunterRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
Perfect SenseRated ★ 4.5- Jakob the LiarRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0