Titles you rated
Ad AstraRated ★ 1.0
It Chapter TwoRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
SplitRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0