Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 2.5