Movies
Ratings
53
Secret ReunionRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0