Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 3.0
SnitchRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 5.0