Titles you rated
ReboundRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
UnchartedRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0