Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0