Titles you rated
NonnasRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
FlashdanceRated ★ 4.5
The ProfessionalsRated ★ 4.0
Johnny GuitarRated ★ 3.5
The Wild BunchRated ★ 3.0
Ride with the DevilRated ★ 3.5
DocRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0- True GritRated ★ 3.5
Once Upon a Time in the WestRated ★ 4.0
The Dead Don't HurtRated ★ 4.0
Horizon: An American SagaRated ★ 3.0
The Old WayRated ★ 3.0
The Harder They FallRated ★ 2.5
SilveradoRated ★ 2.5
Heaven Knows, Mr. AllisonRated ★ 4.5- River of No ReturnRated ★ 3.0
The Treasure of the Sierra MadreRated ★ 4.5
The MisfitsRated ★ 3.5