Movies
Ratings
169
Lord of WarRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
U-571Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0