Titles you rated
The UnjustRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 2.0
Re-encounterRated ★ 2.0
LolitaRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 2.0
SecretRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.0
LeonRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 3.0