Movies
Ratings
14
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0