Titles you rated
The NotebookRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
29+1Rated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
More than BlueRated ★ 4.0
Tall GirlRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.0
TullyRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0