Titles you rated
Our TimesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
The CircleRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5