Titles you rated
HerRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
Ginger & RosaRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 2.0- WishRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0