Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 1.0
Art of FightingRated ★ 0.5
The ClassicRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 0.5
The PhoneRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.0