Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Central IntelligenceRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 1.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0