Movies
Ratings
122
Margin CallRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Man UpRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 5.0
SyrupRated ★ 3.5
And While We Were HereRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5