Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5