Titles you rated
Secrets & LiesRated ★ 4.0
A HeroRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 3.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The EelRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 3.5