Movies
Ratings
62
The Bacchus LadyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5