Movies
Ratings
221
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5