Movies
Ratings
213
InterstellarRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.5
SPEC: Close~ReincarnationRated ★ 2.5
SPEC: Close~IncarnationRated ★ 2.5
SPEC: HeavenRated ★ 3.0