Movies
Ratings
54
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 0.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0