Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Call of the WildRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0