Titles you rated
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0