Movies
Ratings
52
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0- NoiseRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 4.0
SakuraRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Break OutRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Your Eyes TellRated ★ 3.0
Our minute SessionsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Call BoyRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0